Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 01.08.2012, 21:55
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Nie ważne jest czy klub stawia na Polaków, czy obcokrajowców. Priorytetem są umiejętności, nie narodowość.
Oczywiście masz racje,nie miałem na myśli że każdy Polak jest ofiarą jak niestety większość piłkarzy WKSu ale dlatego zdecydowanie lubię formę jaka jest w Wiśle,kilku dobrych polaków a reszta obcokrajowców

PS: Przepraszam że tak ostro o piłkarzach z Wrocławia ale nie wiem jak inaczej nazwać Patejuka,Pawelca czy absolutny brak napastników
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 01.08.2012 o godz. 22:40.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując