Blaszczu16 napisał(a):

|
Nie ważne jest czy klub stawia na Polaków, czy obcokrajowców. Priorytetem są umiejętności, nie narodowość.
|
Oczywiście masz racje,nie miałem na myśli że każdy Polak jest ofiarą jak niestety większość piłkarzy WKSu ale dlatego zdecydowanie lubię formę jaka jest w Wiśle,kilku dobrych polaków a reszta obcokrajowców
PS: Przepraszam że tak ostro o piłkarzach z Wrocławia ale nie wiem jak inaczej nazwać Patejuka,Pawelca czy absolutny brak napastników