Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
58844
01.08.2012, 21:53
Pablo84
napisał(a):
Dajcie spokój temu Bednarzowi.Wiadomo, wirtuozem nie jest,ale gdyby miał pieniądze ściągnał by dobrych piłkarzy.
Śliska teza.
Więcej by wydal - tak bym to określił. Taki z niego dyrektor sportowy jak z Bunozy LO.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 01.08.2012 o godz. 21:58.
Lukasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz