Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58844
Stary 01.08.2012, 21:53
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój temu Bednarzowi.Wiadomo, wirtuozem nie jest,ale gdyby miał pieniądze ściągnał by dobrych piłkarzy.
Śliska teza.

Więcej by wydal - tak bym to określił. Taki z niego dyrektor sportowy jak z Bunozy LO.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 01.08.2012 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując