|
Dajcie spokój temu Bednarzowi.Wiadomo, wirtuozem nie jest,ale gdyby miał pieniądze ściągnał by dobrych piłkarzy.
Mi głupio pisać na temat Cupiała, bo co napize, zostanie to źle odebrane.
Napisze wieć "dziękuje, ale czasami lepiej ze sceny zejść niepokonanym"
|