|
Dariook
A co to, w poprzednich latach pokraki sie do pucharow nie dostawaly? To ze Slask jest slaby to bylo wiadomo juz... w marcu. No sorry, ale dobry zespol nie przegrywa u siebie 0:4 z Legia... bez formy.
Mistrzostwo Slaska to wieksza zasluga Wisly, Lecha i Legii, niz... samego Slaska.
My nie mielismy kadry na dwa fronty, do tego wlasciciel furiat. Wiosenna Legia byla szykowana tylko na Sporting, reszta Macka nie interesowala. A Lech... a Lech czekal az do samego konca ligi by zatrudnic trenera a nie Bakera.
Spokojnie, tacy mistrzowi sie zdarzaja raz na jakis czas. Slask jest nie pierwszym i nie ostatnim zespolem ktory zdobyl MP, choc pilkarsko zdecydowanie nie byl najlepszy.
Na ten moment Legia i Lech sa zdecydowanie lepsze pilkarsko od Slaska. Personalnie Wisla tez jest znacznie lepsza, i... Ruch tez. Zaglebie tez wydaje sie duzo ciekwasze (no i przede wszystkim... ma trenera z obecnej epoki). Slask wiosenny i Slask dzisiejszy to zespol na srodek tabeli. Tabela nie klamie panowie. A ze ten wiosenny Slask ze srodka tabeli jeszcze sie oslabil teraz to... no coz, bywa...
P.S
Gdy na wiosne mowilem ze MP dla Slaska (ba, puchary) to strata dla polskiej pilki to wszyscy tu po mnie jechali. I kto mial racje?
|