Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14334
Stary 01.08.2012, 21:03
Co do braku LO.
Zdobyliśmy już w 2011 MP grając bez LO, Śląsk też zdobył tytuł MP praktycznie bez środkowego napastnika, a aktualnym ME jest Hiszpania co gra całkowicie bez środkowego napadziora , a to też aktualny MŚ.

Tak więc liczy się solidność w obronie całej drużyny, oraz indywidualności w ofensywie i ich ogólna gra zespołowa.. Jedno ogniwo nie jest problemem, no może bramkarz tylko, bo on jest jeden.

U nas problemem jest brak partnerów w kreowaniu gry dla Meliksona i Iliewa, brak skrzydłowych więc sie tu kłania, brak konkurenta dla Genkowa, brak partnera w odbiorze piłka dla Wilka, brak zdrowego PO, bo nasz środkowy, co ma grać na PO jest ciągle do gry nie gotów (mowa o Jovanoviciu), poza tym... brak LO. Czyli wniosek jest taki że gdyby nam brakowało tylko jednego bocznego defensora, tego mitycznego LO, to mały pikuś, ale my dziur mamy że ho, ho..Pocieszeniem jest tylko fakt , że konkurencja w naszej buraczanej lidze też wielce dziurawa jest ..ot taka ta nasza kopana liga.

PS. Swoją drogą szkoda że nawet w dziedzinie plotek transferowych pustka i nicość, nawet marzenia zgasły, zamiast tego mamy szarą rzeczywistość, którą ciężko polubić, więc moim życzeniem by była ..zmiana podejścia właściciela do naszej Wisły i może jakiś ..prezent transferowy dla większej choćby frekwencji , cóż marzenia nic nie kosztują, a jak nie teraz to może w następnym transferowym okienku, może .. kto wie, może kiedyś..zawita do nas nowy Melikson, albo inny młody Żurawski, może kiedyś znowu tak będzie, kto to wie.

A na dziś mamy transferową przerwę.
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.08.2012 o godz. 21:20.
Odpowiedz cytując