Co do Bednarza to Śląsk ,Legia,albo GKS Polonia W-wa w najbliższej przyszłości któryś z tych klubów będzie dziękować Wiśle za Bednarza .Aczkolwiek najważniejsze żeby Legionista był z dala o od klubu z Reymonta.Tylko pytanie jakie są wasze typy kto za Bednarza

