Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58842
Stary 01.08.2012, 20:44
Co do Bednarza to Śląsk ,Legia,albo GKS Polonia W-wa w najbliższej przyszłości któryś z tych klubów będzie dziękować Wiśle za Bednarza .Aczkolwiek najważniejsze żeby Legionista był z dala o od klubu z Reymonta.Tylko pytanie jakie są wasze typy kto za Bednarza
Odpowiedz cytując