|
Biegaja drewna i inne ogorki...wynik absolutnie byl do przewidzenia(dla tych, co ogladali Slask w zeszlym i w tym sezonie). MP z przypadku i ze slabosci innych. Konczy sie przygoda wrocławian z pucharami, bo mozna w ciemno obstawiac, ze odpadna w IV rundzie el. LE. Nie skreslalbym natomiast innych ekip, bo jednak pilkarze troche lepsi i bardziej ambitni.
|