Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 01.08.2012, 20:43
Słabo to wygląda. Obrona niemrawa, atak niby jest ale go nie ma, no i bramkarz... szkoda słów.
Czy mistrz najsłabszy od 20 lat? Trudno wybierać między wiekszą a mniejszą mizerią. To tak, jakby się kłócić kto jest bardziej kulawy...
Jedno muszę powiedzieć - Wielki szacunek dla kibiców Śląska za oprawę, czapki z głów panowie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując