|
Słabo to wygląda. Obrona niemrawa, atak niby jest ale go nie ma, no i bramkarz... szkoda słów.
Czy mistrz najsłabszy od 20 lat? Trudno wybierać między wiekszą a mniejszą mizerią. To tak, jakby się kłócić kto jest bardziej kulawy...
Jedno muszę powiedzieć - Wielki szacunek dla kibiców Śląska za oprawę, czapki z głów panowie.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|