Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1622
Stary 01.08.2012, 19:18
wiślak1992 napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie jak mam ważną legitymacje do końca września i nigdzie dalej nie zamierzam iść to na karnet ulgowy się załapie?
Tak, przysługuje Ci ulga.
Odpowiedz cytując