|
podobnie było z Małeckim. Też było wiadome runde wcześniej, że się go pozbędą, ale nie chcieli za darmo. Musili mu dać pograć i dlatego go odwiesili by potem zarobić za wypożyczenie i ewentualnie transfer. Teraz kasa jest ważniejsza od zasad. Ale co poradzisz, albo ponarzekasz czemu gra człowiek z paskiem na oczach albo ponarzekasz czemu wiecej kasy oferuje zespol drugiej ligi meksykanskiej.
|