Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5160
Stary 01.08.2012, 18:46
podobnie było z Małeckim. Też było wiadome runde wcześniej, że się go pozbędą, ale nie chcieli za darmo. Musili mu dać pograć i dlatego go odwiesili by potem zarobić za wypożyczenie i ewentualnie transfer. Teraz kasa jest ważniejsza od zasad. Ale co poradzisz, albo ponarzekasz czemu gra człowiek z paskiem na oczach albo ponarzekasz czemu wiecej kasy oferuje zespol drugiej ligi meksykanskiej.
Odpowiedz cytując