|
Oby było tak jak mówi piotrex
bo znowu na TSWD też jest napisane
"Środa, 1 sierpnia, jest ostatnim dniem, w którym posiadacze karnetów na mecze Wisły podczas rundy wiosennej sezonu 2011/12 mogą zakupić wejściówkę na rundę jesienną w obniżonej cenie. Kto jeszcze tego nie zrobił - dziś ostatnia szansa!"
Nie chodzi o to 5zł, ale o sam fakt
|