Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14333
Stary 01.08.2012, 16:44
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
W piątek przyleci eskimos z brazylijskiej dżungli.Podobno dobry, długo obserwowany....no i co najważniejsze przystał na warunki Bednarza!!!. Umowa śmieciowa, i takie tam, wiecie jak jest.Jak wyląduje już w Balicach, dajcie jakie info na forum.No to nara.
Jak eskimos to bedzie mieszkał w iglo,koszta mieszkania też odpadają !

Szkoda tego Duńczyka bo prezentował się podobno bardzo solidnie,oby jednak to wypaliło. Jak nie on to pryjdzie pietja czy inny i też jakoś sezon dogramy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując