wiśnia napisał(a):

W piątek przyleci eskimos z brazylijskiej dżungli.Podobno dobry, długo obserwowany....no i co najważniejsze przystał na warunki Bednarza!!!. Umowa śmieciowa, i takie tam, wiecie jak jest.Jak wyląduje już w Balicach, dajcie jakie info na forum.No to nara.
|
Jak eskimos to bedzie mieszkał w iglo,koszta mieszkania też odpadają !
Szkoda tego Duńczyka bo prezentował się podobno bardzo solidnie,oby jednak to wypaliło. Jak nie on to pryjdzie pietja czy inny i też jakoś sezon dogramy.