W piątek przyleci eskimos z brazylijskiej dżungli.Podobno dobry, długo obserwowany....no i co najważniejsze przystał na warunki Bednarza!!!. Umowa śmieciowa, i takie tam, wiecie jak jest.Jak wyląduje już w Balicach, dajcie jakie info na forum.No to nara.
