MichaelMyers napisał(a):

|
ale kto mu tyle da, gdzie on ostatnio gral i kiedy, a juz od siedzenia na lawce go dupa boli, w zadnym klubie, ktory placi takie kontrakty nie dostanie gwarancji gry, spodziewam sie ,ze wroci do Polskiej ligi jak nie teraz to w zimie, bo obecnie za granica jego wartosc jest znikoma,a renoma tak samo,w Wisle napewno by sie przydal, gdyby sie odbudowal to bylby napastnikiem numer jeden, ale teraz to juz jest raczej pozamiatne, przynajmniej w tym oknie.Na nasza lige to napewno pilkarz wyzszej klasy,zaden z naszych obecnych napasnikow nie mialby najmniejszych szans na kontrakt w Trabzonie.
|
Ale co ma do tego czy ktoś mu tyle da do tego, że nas na niego nie stać?