Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58825
Stary 01.08.2012, 14:40
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Dlatego bylem wk.. ze podpisali Sikorskiego, bo teraz juz jest za pozno.On juz stal sie problemem Wisly.Chociaz Brozek tez jest temu winny, bo mogl byc bardziej zdecydowany, a wydawalo mu sie, ze jak sprzedali najlepszego napastnika to ma szanse, nie przewidzial tylko, ze za chwile kupia rownie dobrego.
Z tą winą Brożka to bym jednak nie przesadzał. Przecież to zrozumiałe że wietrzył swoją szansę na regularne występy w Trabzonie. Każdy by tak postąpił kto poważnie myśli o swojej karierze więc winić Brozka za opieszałość nie powinniśmy. Tak naprawdę wydaje mi się że w obecnej sytuacjii to bardziej my go potrzebujemy niż on nas, dlatego jestem pewien że z pewnością jakiś klub z ambicjami znajdzie.

Z kolei mógł bym sie zgodzić z twoim osądem pod jednym warunkiem tzn. jeśli nasza polityka transferowa była by majstersztykiem a obsada pozycji była by konkretnie przemyślana i trafna. A obecnie o czym my tu gadamy? Wciąż brak LO a napastnicy jacy są to chyba wszyscy widzą.
Cały myk polega właśnie na tym żeby wiedziec co planuje twój potencjalny nabytek i jakie są jego oczekiwania. Czy jesteś im w stanie sprostać itp itd... a nie działanie po omacku. Póżniej się dziwią że wychodzą takie problemy jak z Duńczykiem czy np. mogą wyjść z Brożkiem
Ostatnio edytowane przez Dariook : 01.08.2012 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując