Dariook napisał(a):

Trafia sie łysemu okazja jak ślepej kurze ziarno a skończy się tym że Brożek wyląduje w innym klubie mimo zapewnienia że chętnie do nas wróci... Echh szkoda słów, nie że bym był wielbicielem talentu Brozia ale w naszej sytuacji po krótkim zastanowieniu, chętnie bym go ponownie zobaczył z Gwiazdą na piersi.
Nie ma zresztą co nad tym chyba gdybać, bo obecnie każdy nowy grajek wydaje się być wzmocnieniem.
Oj źle się dzieje w naszym państwie, oj źle. Zarządzanie i jakiekolwiek planowanie przyszłości leży na poziomie piłkarskich piątek , jednak nie powinno to nas dziwic bo jaki Pan to taki kram.
|
Dlatego bylem wk.. ze podpisali Sikorskiego, bo teraz juz jest za pozno.On juz stal sie problemem Wisly.Chociaz Brozek tez jest temu winny, bo mogl byc bardziej zdecydowany, a wydawalo mu sie, ze jak sprzedali najlepszego napastnika to ma szanse, nie przewidzial tylko, ze za chwile kupia rownie dobrego.