Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58824
Stary 01.08.2012, 14:06
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Trafia sie łysemu okazja jak ślepej kurze ziarno a skończy się tym że Brożek wyląduje w innym klubie mimo zapewnienia że chętnie do nas wróci... Echh szkoda słów, nie że bym był wielbicielem talentu Brozia ale w naszej sytuacji po krótkim zastanowieniu, chętnie bym go ponownie zobaczył z Gwiazdą na piersi.

Nie ma zresztą co nad tym chyba gdybać, bo obecnie każdy nowy grajek wydaje się być wzmocnieniem.
Oj źle się dzieje w naszym państwie, oj źle. Zarządzanie i jakiekolwiek planowanie przyszłości leży na poziomie piłkarskich piątek , jednak nie powinno to nas dziwic bo jaki Pan to taki kram.
Dlatego bylem wk.. ze podpisali Sikorskiego, bo teraz juz jest za pozno.On juz stal sie problemem Wisly.Chociaz Brozek tez jest temu winny, bo mogl byc bardziej zdecydowany, a wydawalo mu sie, ze jak sprzedali najlepszego napastnika to ma szanse, nie przewidzial tylko, ze za chwile kupia rownie dobrego.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 01.08.2012 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując