Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58820
Stary 01.08.2012, 13:49
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Brasilia jak na goscia wypatrzonego w lidze regionalnej byl calkiem dobry, w czasie swojego pierwszego pobytu w Wisle byl o wiele lepszy od Pajlica czy nawet Kirma, pozniej poszedl do Pogoni, ktora miala tego Turka, bo dostal wyzszy kontrakt, a nastepnie do Cottbus, ktore gralo w Bundeslidze, logiczne, ze w polskiej lidze sie wyroznial, bo by tam kontraktu nie dostal (wtedy).Pozniej juz zatracil swoja dynamike, to juz nie byl ten sam gosc w czasie drugiego pobytu, zostaly mu tylko niezle stale fragmenty.

Piszecie o Edno, ze slaby, a facet byl na wypozyczeniu z PSV pol sezonu i mial konkurencje Kosowskiego i Uche na skrzydlach, dlatego sie nie przebil , bo byli lepsi,mielismy swietne skrzydla. Takiego Kirma to by zakrecil jak chcial.
Pozwolę się nie zgodzić. Brasilia to szrot. Nie wynaleziony, a przywieziony na cd pewnie, bo dvd nie było wtedy. Przez menago.

Dla Edno konkurencją Kosa? ty wiesz o czym piszesz?
Edno w Wiśle: II runda sezonu 2003/04 (debiut w marcu z Polkowicami - wtedy o ile pamiętam zadebiutowali Kłos, Kukiełka, Majdan, Kowalczyk. A gwiazdę w Edno widział ówczesny prezes Czerwiński.)
Kosa w Wiśle:29.09.1999 – 10.07.2003; 01.07.2007 - 14.01.2008 W którym momencie niby ze sobą rywalizowali? Na PS czy Fifie?
Uche w Wiśle wtedy był. Tyle tylko że grał na prawym skrzydle. A Edno na lewym. Taka drobna różnica.
W meczu z Polkowicami i Świtem Nowy Dwór Mazowiecki wyszedł w podstawowym składzie (ze Świtem zmienił go Piotrek Brożek). Z Amicą i Wisłą Płock zmieniał Pietię na skrzydle.
I tak skończyła się kariera Edno w Wiśle. Może szkoda że nikt nie miał cierpliwości do niego, może nie. Ja go zupełnie nie pamiętam. Tzn. wiem że był, w meczu z Polkowicami był strasznie wolny, reszty jego występów nie pamiętam amba fatima.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując