MichaelMyers napisał(a):

chodzi o testy medyczne, czy sportowe?
jova-kazdy pilkarz poddawany testom sportowym w Wisle byl szrotem z Bednarzem szukamy tanich gosci z karta na reku, jezeli 30 letni facet wybieral sie na turniej dla bezrobotnych, to musi byc z nim naprawde zle.
Pajlic - szrot.
Frederisken- szrot.
mozesz sobie grzebac w tych statystykach, ale to tego nie zmieni.Onyszko to gral w tej Danii 5 lat temu, taki sam dobry teraz ten dunczyk jak Radomski z relacji Edmana.
|
Na testy medyczne oczywiście. Nie skreślaj tego Frederiksena. Daj mu szanse.
