Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58821
Stary 01.08.2012, 13:49
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
chodzi o testy medyczne, czy sportowe?

jova-kazdy pilkarz poddawany testom sportowym w Wisle byl szrotem z Bednarzem szukamy tanich gosci z karta na reku, jezeli 30 letni facet wybieral sie na turniej dla bezrobotnych, to musi byc z nim naprawde zle.

Pajlic - szrot.
Frederisken- szrot.

mozesz sobie grzebac w tych statystykach, ale to tego nie zmieni.Onyszko to gral w tej Danii 5 lat temu, taki sam dobry teraz ten dunczyk jak Radomski z relacji Edmana.
Na testy medyczne oczywiście. Nie skreślaj tego Frederiksena. Daj mu szanse.
Odpowiedz cytując