Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
21743
01.08.2012, 13:37
Maciuś
napisał(a):
Ogladacie Nową Legie z Borussią? Ten Suler to wieksza pokraka niz Lamey i Jaliens razem wzieci.
Zostań chłopie przy tych bananach,zbyt szybko skreślasz ludzi.
Kibic Legii Warszawa.
Krzysiek Grabski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysiek Grabski
Znajdź inne posty napisane przez Krzysiek Grabski