Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
Tobiasz42
Junior Member
Od: 08.2012
Offline
#
1611
01.08.2012, 13:14
A do wyrobienia karty kibica trzeba mieć ze sobą jakieś zdjęcie czy na miejscu można wyrobić
Power Price
Tobiasz42
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tobiasz42
Znajdź inne posty napisane przez Tobiasz42