cfa napisał(a):

Politykę transferową Pana Jacka Bednarza można określic "bez przyszłości". Wszyscy dostają kontrakt na rok i przed następnym sezonem będzie to samo. Chyba, że tzw. "Łysy legionista" wierzy w grudniowy koniec świata i ma wyjeb*** 
Tym bardziej optuję, za nazwaniem jego imieniem akademii piłkarskiej Wisły Kraków. Oczywiście pod warunkiem, że tak kiedykolwiek powstanie.
|
On nie wierzy, on to wie! Jego w zimie już tutaj nie będzie.