emjot napisał(a):

|
Tak Brasilia był niewypałem. Jeszcze za swoim pierwszym pobytem coś tam mu się udało zagrać (za Smudy), ale potem ustawiony przez Kasperczaka na lewej pomocy był bez na dziej ny . Kompletnie nie nadawał się na tę pozycję.
|
Brasilia jak na goscia wypatrzonego w lidze regionalnej byl calkiem dobry, w czasie swojego pierwszego pobytu w Wisle byl o wiele lepszy od Pajlica czy nawet Kirma, pozniej poszedl do Pogoni, ktora miala tego Turka, bo dostal wyzszy kontrakt, a nastepnie do Cottbus, ktore gralo w Bundeslidze, logiczne, ze w polskiej lidze sie wyroznial, bo by tam kontraktu nie dostal (wtedy).Pozniej juz zatracil swoja dynamike, to juz nie byl ten sam gosc w czasie drugiego pobytu, zostaly mu tylko niezle stale fragmenty.
Piszecie o Edno, ze slaby, a facet byl na wypozyczeniu z PSV pol sezonu i mial konkurencje Kosowskiego i Uche na skrzydlach, dlatego sie nie przebil , bo byli lepsi,mielismy swietne skrzydla. Takiego Kirma to by zakrecil jak chcial.