Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58818
Stary 01.08.2012, 12:47
emjot napisał(a):Wyświetl post
Tak Brasilia był niewypałem. Jeszcze za swoim pierwszym pobytem coś tam mu się udało zagrać (za Smudy), ale potem ustawiony przez Kasperczaka na lewej pomocy był bez na dziej ny . Kompletnie nie nadawał się na tę pozycję.
Brasilia jak na goscia wypatrzonego w lidze regionalnej byl calkiem dobry, w czasie swojego pierwszego pobytu w Wisle byl o wiele lepszy od Pajlica czy nawet Kirma, pozniej poszedl do Pogoni, ktora miala tego Turka, bo dostal wyzszy kontrakt, a nastepnie do Cottbus, ktore gralo w Bundeslidze, logiczne, ze w polskiej lidze sie wyroznial, bo by tam kontraktu nie dostal (wtedy).Pozniej juz zatracil swoja dynamike, to juz nie byl ten sam gosc w czasie drugiego pobytu, zostaly mu tylko niezle stale fragmenty.

Piszecie o Edno, ze slaby, a facet byl na wypozyczeniu z PSV pol sezonu i mial konkurencje Kosowskiego i Uche na skrzydlach, dlatego sie nie przebil , bo byli lepsi,mielismy swietne skrzydla. Takiego Kirma to by zakrecil jak chcial.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 01.08.2012 o godz. 13:28.
Odpowiedz cytując