Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58817
Stary 01.08.2012, 12:39
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
No dobra panie i panowie Lolek sie odezwał.

Spokojnie
mam informację ,że ktoś ma być na testach koło piątku, nie wiem czy to Frederiksen, ale pewnie on........ , wszystko okaże się w piątek, albo dzień wcześniej jak przyjedzie......prasa pewnie rozdmucha, pozdro

Więc czekamy do Czwartku lub Piątku.
chodzi o testy medyczne, czy sportowe?

jova-kazdy pilkarz poddawany testom sportowym w Wisle byl szrotem z Bednarzem szukamy tanich gosci z karta na reku, jezeli 30 letni facet wybieral sie na turniej dla bezrobotnych, to musi byc z nim naprawde zle.

Pajlic - szrot.
Frederisken- szrot.

mozesz sobie grzebac w tych statystykach, ale to tego nie zmieni.Onyszko to gral w tej Danii 5 lat temu, taki sam dobry teraz ten dunczyk jak Radomski z relacji Edmana.
Odpowiedz cytując