Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58816
Stary 01.08.2012, 12:36
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Brasilia byl takim niewypalem? Byl lepszy napewno niz Nicinski,mial dobra lewa noge, podczas swojego pierwszego pobytu w Wisle w wielu meczach nalezal do najlepszych na boisku.Edno w Wisle nie dostal szansy, on wcale slaby nie byl, przeciez ci goscie byli w ch lepsi od takiego Sikorskiego.
Tak Brasilia był niewypałem. Jeszcze za swoim pierwszym pobytem coś tam mu się udało zagrać (za Smudy), ale potem ustawiony przez Kasperczaka na lewej pomocy był bez na dziej ny . Kompletnie nie nadawał się na tę pozycję.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując