MichaelMyers napisał(a):

|
Brasilia byl takim niewypalem? Byl lepszy napewno niz Nicinski,mial dobra lewa noge, podczas swojego pierwszego pobytu w Wisle w wielu meczach nalezal do najlepszych na boisku.Edno w Wisle nie dostal szansy, on wcale slaby nie byl, przeciez ci goscie byli w ch lepsi od takiego Sikorskiego.
|
Tak Brasilia był niewypałem. Jeszcze za swoim pierwszym pobytem coś tam mu się udało zagrać (za Smudy), ale potem ustawiony przez Kasperczaka na lewej pomocy był
bez na dziej ny . Kompletnie nie nadawał się na tę pozycję.