|
No dobra panie i panowie Lolek sie odezwał.
Spokojnie
mam informację ,że ktoś ma być na testach koło piątku, nie wiem czy to Frederiksen, ale pewnie on........ , wszystko okaże się w piątek, albo dzień wcześniej jak przyjedzie......prasa pewnie rozdmucha, pozdro
Więc czekamy do Czwartku lub Piątku.
|