Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58815
Stary 01.08.2012, 12:19
No dobra panie i panowie Lolek sie odezwał.

Spokojnie
mam informację ,że ktoś ma być na testach koło piątku, nie wiem czy to Frederiksen, ale pewnie on........ , wszystko okaże się w piątek, albo dzień wcześniej jak przyjedzie......prasa pewnie rozdmucha, pozdro

Więc czekamy do Czwartku lub Piątku.
Odpowiedz cytując