Wyświetl pojedynczy post
Popołudniowy Pisarz
Junior Member
 
 
Od: 03.2010
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58812
Stary 01.08.2012, 11:54
O, widzę że mamy coś podobnego jak... ... sytuacja Bożok <-> Kirm.
Nevermind.
A już myślałem, że będziemy mieć nominalnego lewego obrońce, co prawda może się coś jeszcze zmieni - miejmy nadzieje. Ale wracają stare czasy :
31 lipca - Frederiksen podpisze kontrakt.
1 sierpnia - Frederiksen nie dla Wisły.
'Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają.'
Odpowiedz cytując