O, widzę że mamy coś podobnego jak...

... sytuacja Bożok <-> Kirm.
Nevermind.
A już myślałem, że będziemy mieć nominalnego lewego obrońce, co prawda może się coś jeszcze zmieni - miejmy nadzieje. Ale wracają stare czasy :
31 lipca - Frederiksen podpisze kontrakt.
1 sierpnia - Frederiksen nie dla Wisły.
