Temat
:
Do jakich szkół się dostaliście? e-omikron
Wyświetl pojedynczy post
ChudyZalas1906
Junior Member
Od: 07.2012
Offline
#
139
01.08.2012, 11:44
Wybiera sie ktoś na zamoyskiego 6? Podgórze,gastronomik najlepiej zawo?
ChudyZalas1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ChudyZalas1906
Znajdź inne posty napisane przez ChudyZalas1906