MichaelMyers napisał(a):

|
a z jakich powodow, pijany przyszedl na trening?Nie byl lepszy od tych kolkow, ktorych tam mieli i go nie zatrudnili.
|
bo był dobry, ale nie aż tak by opłacało się dawać mu wysoki, jak na możliwości Frankfurtu, kontrakt?
Taka możliwość też istnieje. Z góry zakładasz, że odpuścili go z powodów sportowych, choć nikt czegoś takiego nie powiedział. Moim zdaniem to dziecinada i dopasowywanie faktów do teorii.