MichaelMyers napisał(a):

|
Brasilia byl takim niewypalem? Byl lepszy napewno niz Nicinski,mial dobra lewa noge, podczas swojego pierwszego pobytu w Wisle w wielu meczach nalezal do najlepszych na boisku.Edno w Wisle nie dostal szansy, on wcale slaby nie byl, przeciez ci goscie byli w ch lepsi od takiego Sikorskiego.
|
Przyznam bez bicia, że przy pierwszym podejściu do Wisły go nie widziałem. Ale przy drugim zauważyłem, że prawej nogi praktycznie nie posiadał.