Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58801
Stary 01.08.2012, 09:03
Dlaczego głupio, sam pisałem, że nie wiadomo, czy z nim podpiszemy bo różne rzeczy się już działy, ktoś miał przyjść i się nie dogadywał itd. Zreszta to nawet było bardzo prawdopodobne. A z czasem mogę robić co chcę

Spoko, przyjdzie brazylijczyk z techniką. Jeszcze nawet nazwiska nie znamy, ale wiadomo, że jak z Brazylii to techniczny wymiatacz.
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.08.2012 o godz. 09:08.
..
Odpowiedz cytując