Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58798
Stary 01.08.2012, 08:50
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Bredzisz Myers jak potłuczony. Edno dostawał szansę, nawet na gwiazdę co niektórzy go typowali, więc po prostu-pieprzysz.
Edno mial taka technike chlopie, ktora z obecnej Wisly ma tylko Meliskon, dlaczego malo gral? nie wiem, co Kasperczakowi z nim nie pasowalo,ale potraktowal go jak Uche na poczatku Smuda.To jest glupia polska szkola grac na sile a nie w pilke, pozniej taki Slask ma 35% posiadania pilki z Podgornica, w ataku biega Gikiewicz, a Diaz lawka, nigdy tego nie zrozumiem, dlaczego pilkarze z niezla technika sa rezerwowymi a graja jakies buce.To tylko w Polsce.

O Cleberze juz nie pamietamy?Najlepszym obroncy jakiego Wisla miala od czasow Cupiala.Marcelo to kim byl norwegiem?

yoda79 - Bunoza jest beznadziejnie slaby na kazdej pozycji, chlop jeszcze ma dwa metry, a glowe czesto przegrywa.Pamietajmy jeszcze, ze wtedy jak przyszedl Edno Cupial sypnal kasa zrobil duzo transerow, Wisla miala wtedy naprawde mocny sklad z Zurawskim,Frankowskim,Uche,Kosowskim.W dzisiejszej Wisle Edno bylby gwiazda ze swoja technika.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 01.08.2012 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując