|
" klub zastanawia się nad podpisaniem umowy z obrońcą pochodzącym z Brazylii."
Ale ten Bednarz jest głupi oni sie zastanawiają na sprowadzeniem LO już 2 miesiace i nadal nic a w sierpniu już pozostały odpady typu "szrot" !
Zostaniemy z Bunoza na lewej obronie i tak bo nawet czy przyjdzie to brak przygotowania z zespołem do nowego sezonu odbije sie na jego formie. Głupota Bednarza nie ma granic !
|