Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58794
Stary 01.08.2012, 08:41
" klub zastanawia się nad podpisaniem umowy z obrońcą pochodzącym z Brazylii."

Ale ten Bednarz jest głupi oni sie zastanawiają na sprowadzeniem LO już 2 miesiace i nadal nic a w sierpniu już pozostały odpady typu "szrot" !

Zostaniemy z Bunoza na lewej obronie i tak bo nawet czy przyjdzie to brak przygotowania z zespołem do nowego sezonu odbije sie na jego formie. Głupota Bednarza nie ma granic !
Odpowiedz cytując