hunter napisał(a):

Jesteś niesamowity, naprawdę. Twój tok rozumowania powinien stać się tematem jakiejś poważnej pracy z psychologii.
Było już w Wiśle kilku "magików" ze wspaniałej Brazylii. A ilu magików miała swego czasu Pogoń? Hoho...
|
Wiesz co to sarkazm? a co do brazylijczyka, mialem na mysli kogos, kto potrafi pilke dobrze przyjac obiema nogami, bo widzisz Bunoza czy Burliga nie potrafia ani jedna, i sa jeszcze slabsi od tych z Pogonii przebierancow, a ten dunczyk wcale nie byl lepszy.Jezeli juz grzebiemy w smieciach to wole kogos kto bedzie mial troche techniki od pilkarza silowego, o to mi chodzilo.