|
ehhh
Z SKWK !
Z naszych informacji wynika, że Wisła Kraków nie dogadała się z Duńczykiem w sprawie długości kontraktu. Rozmowy prawdopodobnie upadły i Frederiksen nie będzie grał przy Reymonta w zbliżającym się sezonie.
Obrońca cały wczorajszy dzień prowadził negocjacje i jak podkreśla "Chciałem przyjść do Wisły bo to wielki klub ze świetnymi zawodnikami i wieloma kibicami."
Rozmowy mogły trwać tylko jeden dzień, ponieważ Frederiksen zagrał jedynie w ostatnim sparingu. Zastanawiać się nie było nad czym, bo po tych 80 minutach spędzonych na boisku Duńczyk zaprezentował się bardzo dobrze na tle naszego zespołu.
Teraz klub powinien znaleźć odpowiednika, który wypełni lukę na lewej obronie. Chyba, że nie zaakceptowanie warunków Wisły jest tylko częścią oficjalnych negocjacji, jednak klub zastanawia się nad podpisaniem umowy z obrońcą pochodzącym z Brazylii.
Najważniejsze dla kibiców jest to, aby nowy zawodnik dawał z siebie 100% na boisku i nie odbiegał umiejętnościami od poprzedników.
Nosz ....a mać. Nie mam pytań. Obudza sie ręka w nocniku jak zostaniemy z Bunoza na LO. Sabotaż !
A 3 sierpnia prezentacja zawodników.
Ostatnio edytowane przez SWEET_83 : 01.08.2012 o godz. 07:50.
|