Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58782
Stary 01.08.2012, 05:56
milosz napisał(a):Wyświetl post
xanti1906 , a gdzie Ja napisałem że: "Miśkiewicz nie ma szans na angaż w Rodzie", w przyszłości kto wie, ale aktualnie jego notowanie są po prostu słabe i nie ma się co napinać że jest inaczej i .. dobranoc.
Za to notowania Kurto były niesamowite, zabijały się o niego europejskie kluby i wyścig wygrała Roda Musi mieć ogarniętego managera, skoro zdołał go wysłać do Holandii i to jest cała filozofia, a nie "jakość jego notowań".
Odpowiedz cytując