Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58779
Stary 01.08.2012, 00:07
Okay, ale teza główna z którą polemizuje, nazywając ją jedynie życzeniową :
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz który jest lepszy od Kurto.
Niby na jakiej podstawie jest lepszy, pierwszego nikt na teraz nie chciał (poza nami), a drugi podpisał kontrakt z klubem z zachodniej ligi.. ciekawe czy przypadkiem Miśkiewicz nie zamieniłby się z ..Kurto, gdyby mógł.


Moja opinia jest w tym względzie jasna, nie ma pomiędzy nimi różnicy bo sportowo ten sam poziom, więc nie ma zgody na tezę, że Miśkiewicz jest lepszy, bo niby na jakiej podstawie, a jeżeli to notowania Kurto są dziś lepsze, te rynkowe, no chyba że dla nowego nabytku Wisły J.B. zrobił wyjątek i nasz rezerwowy bramkarz zarabia więcej niż Kurto w swoim nowym klubie, ale "przypuszczam że wątpię".
Odpowiedz cytując