xanti1906 napisał(a):

|
Kojarzysz Ilie Cebanu? Poszedł do Rubina Kazań. Coś mi się wydaje, że Kurto czeka taki sam los jak sympatycznego mołdawskiego bramkarza. W ogóle to brak mi słów na taką argumentację, że Miśkiewicz nie ma szans na angaż w Rodzie, bo to tak głupie że kończę pisać i idę spać.
|
Popieram kolege

btw. Jakie szanse miałby Kurto na to żeby chociaż pozamiatać krzesełka na San Siro

?
Takie porównania to o kant dupy ..