|
xanti1906 , a gdzie Ja napisałem że: "Miśkiewicz nie ma szans na angaż w Rodzie", w przyszłości kto wie, ale aktualnie jego notowanie są po prostu słabe i nie ma się co napinać że jest inaczej i .. dobranoc.
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.07.2012 o godz. 23:00.
|