|
Tutaj już strzelam ale jeśli cokolwiek grał jako LO to musiały być to jedynie epizody z epizodów jakie w ogóle grał
Zresztą tak po prawdzie - dla mnie Paljic to był poziom Piotrka Brożka, zresztą w sumie jak i Piotrek - przekwalifikowany z bocznego pomocnika.
|