Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58773
Stary 31.07.2012, 22:29
Tutaj już strzelam ale jeśli cokolwiek grał jako LO to musiały być to jedynie epizody z epizodów jakie w ogóle grał

Zresztą tak po prawdzie - dla mnie Paljic to był poziom Piotrka Brożka, zresztą w sumie jak i Piotrek - przekwalifikowany z bocznego pomocnika.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując