Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25987
Stary 31.07.2012, 21:41
Jak wygląda sytuacja z ubezpieczeniem zdrowotnym po zwolnieniu z pracy?

Bo dziś zakończyłam ten piękny czas w swoim życiu, od jutra formalnie bez pracy - a nie wiem czy zdążę się w tym tygodniu zarejestrować w urzedzie.

Coś słyszałam, że ubezpieczenie obowiązuje jeszcze 2 tyg? Prawda to?
Odpowiedz cytując