Jak na nasz brak możliwości finansowych naprawdę skład nie prezentuje się najgorzej.
Solidny bramkarz i środek obrony, w miarę dobre boki obrony jak na polską ligę, w pomocy jeśli tylko będą w formie to mamy piłkarzy robiących różnice jak Melikson i Iliev, przyzwoici napastnicy jak Genkov i Quioto plus Sobol i kilku młodych jak Chrapek czy Buras i jeżeli Probierz to dobrze ustawi to mamy szanse na tytuł. Popatrzcie Na Lecha, Legię i Śląska. Wszystkie konkretnie się osłabiły i niespecjalnie wzmocniły.
Uważam, że mamy szanse na tytuł, bo mamy dobrych zawodników i jeżeli będzie dobra taktyka i będzie im się chciało to będzie dobrze. Taka jest moja opinia, nie bijcie
