jacekbum napisał(a):

AZS_Lublin Partizanowi dajesz tylko 20% szans z mistrzem Cypru ? napisz,że się pomyliłeś...bo chyba nie pisałeś tego poważnie.Drużyny na tym samym poziomie a Serbowie rewanż grają u siebie więc obiektywnie 50/50 może mały plusik dla Partizana za rewanz u siebie.
|
Biorąc pod uwagę ostatnie sezony w pucharach chyba mi nie powiesz, że faworytem są Serbowie?
Cypr na 13 lokacie, Serbia na 24. Cypr 24,200 a Serbia 13,00 czyli aż 11 pkt różnicy. To są tylko cyferki, ale w pewien sposób oddają to co się obecnie dzieje.
Wskaż mi serbską drużynę, która ostatnio zaatowakał puchary?
W zeszłym sezonie Partizan w IV r elem LE grał pierwszy mecz na wyjeździe. I to nic nie dało. Mocniejsi okazali się półamatorzy z Irlandii i Partizan popłynął. 1:1 w Irlandii i 1:2 w Belgradzie.
Z resztą przykładów jest więcej, jak choćby Vojvodiny NS która uległa zespołowi z Lichtensteinu.