Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58762
Stary 31.07.2012, 19:50
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
ok, tylko, ze uciekamy od istoty dyskusji.Wtedy kiedy ta umowe rozwiazali, 1FC awansowalo zdaje sie do Bundesligi.Dostal kontrakt w czolowym klubie 2 bundesligi i gral regularnie przez poltora roku na dwa lata to sa fakty, Fredrisken nie zalapal sie do jednego z najslabszych zespolow w tej lidze, widzisz roznice?
W pierwszym składzie drugoligowego zespołu to Paljić regularnie grał w sezonie 06/07. Potem podstawowym zawodnikiem był tylko sporadycznie. Polecam przejrzeć jego występy na zakazanej niemieckiej stronie. Ładnie podsumowali po ile minut grał.
Jeśli idzie o Duńczyka, to nikt nigdzie nie powiedział, że nie załapał się do Frankfurtu tylko i wyłącznie z powodów sportowych. Znajdź jakąkolwiek informację potwierdzającą, że poszło tylko o umiejętności, a chętnie przyznam Ci rację.
Edit: nie zauważyłem, że w sezonie 06/07 Paljić grał w trzeciej lidze.
Ostatnio edytowane przez jova : 31.07.2012 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując