Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58761
Stary 31.07.2012, 19:45
Poziom dyskusji, argumentacji i rozumowania prezentowany przez Lemura jest po prostu dramatyczny. Myślałem, że posty ...... to dno dna, ale pojawił się Lemur
Kolejny płaczący po pięknym sezonie "wielkich sukcesów" profesjonalistów holenderskich .......
sukcesów średnich za to uzyskanych kosztem teraźniejszości ......
A propos Lecha:
Po innych profesjonaliście zachodnim wziął drużynę młody trener polski i uratował sezon.
Ale Miłosze i Lemury tego nie widzą.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 31.07.2012 o godz. 21:06.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując