Poziom dyskusji, argumentacji i rozumowania prezentowany przez Lemura jest po prostu dramatyczny. Myślałem, że posty ...... to dno dna, ale pojawił się Lemur

Kolejny płaczący po pięknym sezonie "wielkich sukcesów" profesjonalistów holenderskich .......
sukcesów średnich za to uzyskanych kosztem teraźniejszości ......
A propos Lecha:
Po innych profesjonaliście zachodnim wziął drużynę młody trener polski i uratował sezon.
Ale Miłosze i Lemury tego nie widzą.