jova napisał(a):

ok, tylko, ze uciekamy od istoty dyskusji.Wtedy kiedy ta umowe rozwiazali, 1FC awansowalo zdaje sie do Bundesligi.Dostal kontrakt w czolowym klubie 2 bundesligi i gral regularnie przez poltora roku na dwa lata to sa fakty, Fredrisken nie zalapal sie do jednego z najslabszych zespolow w tej lidze, widzisz roznice?