Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58760
Stary 31.07.2012, 19:28
jova napisał(a):Wyświetl post
Rozwiązał umowę za porozumieniem stron by przejść do nas za darmo.
http://www.wislaportal.pl/18113,Drag...cni_Wisle.html
ok, tylko, ze uciekamy od istoty dyskusji.Wtedy kiedy ta umowe rozwiazali, 1FC awansowalo zdaje sie do Bundesligi.Dostal kontrakt w czolowym klubie 2 bundesligi i gral regularnie przez poltora roku na dwa lata to sa fakty, Fredrisken nie zalapal sie do jednego z najslabszych zespolow w tej lidze, widzisz roznice?
Odpowiedz cytując