szprotson napisał(a):

filmiki pokazuja dobrze sile druzyny, ktora wygrywa 1-0 z drużyną która leci. 2 bramki po stałych fragmentach gry, nie po "rozjechaniu" przeciwnika tylko stałych fragmentach gry. A oni jak Nam strzelili ? też po stałym fragmencie gry.
Za kilkanaście lat jak spytasz żyda raczej nie będzie pamiętał tego że jakiś Meilkson bramke strzelił, tyklo będzie pamietał główke Jopa, strzał Goliny i główke van der Błazna.
Wisła z parchami wygrywać ma obowiązek, a każy kto z nimi przegra jest po prostu partaczem.
E: I wole wygrac z zydami niz fartem przejsc jakiś etap pucharów. No ale Ci co zyja w swiecie internetu i po za ogródek nie wychodzą to tego nie zrozumieja.
|
E tam, jak nie będą pamiętać? Ja główkę Dudy pamiętam po dzień dzisiejszy, nie wierzę że ty zapomniałeś
