AYALA napisał(a):

|
zgoda, ale w momencie jak przechodził do Wisły to od roku był w kadrze 4 ligowych rezerw K-Lautern bo w 2 lidze nawet na ławe sie nie łapał
|
Jak przychodzil do Wisly to byl wolnym pilkarzem, bo mu sie kontrakt z niemcami skonczyl, wiec nie gral nigdzie.
Jezeli w 1KC rozegral 46 meczow w dwa lata, to latwo obliczyc, ze jeden sezon i polowe drugiego gral.Czyli gral bardzo duzo.