Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58756
Stary 31.07.2012, 18:56
AYALA napisał(a):Wyświetl post
zgoda, ale w momencie jak przechodził do Wisły to od roku był w kadrze 4 ligowych rezerw K-Lautern bo w 2 lidze nawet na ławe sie nie łapał
Jak przychodzil do Wisly to byl wolnym pilkarzem, bo mu sie kontrakt z niemcami skonczyl, wiec nie gral nigdzie.

Jezeli w 1KC rozegral 46 meczow w dwa lata, to latwo obliczyc, ze jeden sezon i polowe drugiego gral.Czyli gral bardzo duzo.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 31.07.2012 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując