regan napisał(a):

on ma 30 lat... w tym wieku obrońca może zagrać spokojnie 3, 4 lata na przyzwoitym poziomie więc ty lepiej pomyśl, zanim coś napiszesz
Słaby Polak kosztuje 2 razy tyle iż ten Duńczyk, który na zgrupowaniu pokazał się z dobrej strony, w sparingu był dosyć widoczny szybki dynamiczny i silny. Nie sądzę, żeby płacili mu kokosy. W Polsce nie ma lewych obrońców na poziomie, którzy by wskoczyli od razu do składu. Lepiej cieszcie się, że gość z wakacji przyjechał i zaprezentował dobrą formę, bo w przeciwnym wypadku na lewej będziecie mogli zobaczyć "popisy" Bunozy czy Jaliensa
p.s po CV Kosowskiego też można było sądzić, że on nam już nic nie pomoże...
ps2. Stolarczyk też był szrotem jak przychodził do Wisły i też nie miał CV... spokojnie ludzie. Probierzowi trzeba zaufać, bo innej możliwości obecnie nie ma.
|
Środkowy obrońca ok ale boczny? Na tej pozycji trzeba zapierdalać. Podobno chcemy zarabiać na zawodnikach to po co nam taki dinozaur? Ani kasy z niego nie będzie, ani poziomu na lewej obronie nie podniesie. Transfer dno, dziwię się Probierzowi, że aprobuje taki wynalazek.