Tylko ze..w żadnym z tych klubów Paljić nie był obrońcą. A przez taki pryzmat jest oceniany w dyskusji.
Serbo Niemiec był graczem bardzo ofensywnym(przynajmniej z założenia

) I tylko dzieki swojemu wyszkoleniu, takiej bazie piłkarskiej nazwijmy to i bylejakości naszej ligi jakoś dawał sobie rade, ale widac było, że nie ma nawyków do gry w obronie.
Ja tam tego Dunczyka nie stawiam na piedestał, po prostu swoją opinię wyraziłem jako taką o lidze i jak widze jego sytuacje. Ktoś ma inne zdanie ok, ważne, żeby podyskutować na poziomie. Teraz czekam co pokaże w Wiśle i czy pokaże,. W końcu nic jeszce nie jet dogadane, a już nie raz się w takiej sytuacji przejechaliśmy. Ale jeśli przyjdzie - wydaje mi się, że jak będzie na takim poziomie jak Paljic to będę zawiedziony. W końcu tak jak wyżej napisałem, Paljc nie był do cholery obrońcą zanim do nas przyszedł.

Dunczyk musi być lepszy i to znacznie inaczej to będzie niewypał.