AYALA napisał(a):

|
Palijic to był zawodnik grający regularnie w 4 ligowych rezerwach Kaiserslautern ( wtedy Kaiserslautern grało w 2 lidze i nawet na ławke tam sie nie łapał)
|
Nie masz poijecia o czym mowisz, gral regularnie w dwoch klubach, ktore awansowaly do bundesligi 1FC i
Hoffenheim w obu mu podziekowano po awansie i wzmocnieniach.
http://en.wikipedia.org/wiki/Dragan_Palji%C4%87
Pajlic rozegral w 2 bundeslidze ponad 140 meczow, zaklamywanie rzeczywistosci nie sprawi, ze ten dunczyk bedzie lepszy kolego.