Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58748
Stary 31.07.2012, 18:23
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Palijic to był zawodnik grający regularnie w 4 ligowych rezerwach Kaiserslautern ( wtedy Kaiserslautern grało w 2 lidze i nawet na ławke tam sie nie łapał)
Nie masz poijecia o czym mowisz, gral regularnie w dwoch klubach, ktore awansowaly do bundesligi 1FC i Hoffenheim w obu mu podziekowano po awansie i wzmocnieniach.


http://en.wikipedia.org/wiki/Dragan_Palji%C4%87

Pajlic rozegral w 2 bundeslidze ponad 140 meczow, zaklamywanie rzeczywistosci nie sprawi, ze ten dunczyk bedzie lepszy kolego.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 31.07.2012 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując